Giller, 2005 yılında Kedi, Köpek ve Kangal fotoğraflarıyla hazırlanan takvimlerle yayın hayatına başlamış ve o zamandan beri her yıl inanılmaz sayıda kedi ve köpek fotoğrafının takvimde yer alması için başvuru almaya başlamış. Fotoğrafın yanında sahibinin adı ve kısa bir notu da bulunuyor.

Velhasıl, biz de başvurumuzu yaptık ve Jes'in 2 fotoğrafı takvim ve ajanda da yer alma hakkını kazandı. Öncelikle başvuru yapmak için hala süre geçmiş değil ve başvuru bilgileri aşağıdaki gibi, daha sonra da resimlerimizi paylaşacağız.


GILLER'LE 365 GÜN
SİZİN KEDİNİZ KÖPEĞİNİZ DE TAKVİM YILDIZI OLABİLİR!
Giller’le 365 Gün Kedi Takvimi ve Giller’le 365 Gün Köpek Takvimi Kedi-Köpek sahiplerinden gelecek fotoğraflarla yayınlanacak.
Kedinizin – Köpeğinizin sizin objektifinizden fotoğrafını Giller’e göndererek,
2011 Giller’le 365 Gün Takvim sayfalarında kendi sözlerinizle yerinizi alabilirsiniz.
Başvuru Koşulları;
1- Köpeğinizin fotoğrafı, dijital fotoğraf makinesiyle çekilmeli ve JPG formatında takvim@giller.com.tr adresine gönderilmeli.
2- Dijital baskı makinelerinin baskı tekniği bu takvimin üretimi için uygun değildir. Matbaa baskısına uygun kareler gönderilmesi teknik zorunluluktur 
3- Kopya, alıntı, taranmış ve cep telefonuyla çekilen fotoğraflar kullanılmayacaktır.
4- Fotoğraflarda insan görüntüsü olmamalıdır.
5- İnsanları ve hayvanları aşağılayıcı, vahşet, cinsellik ve duygu sömürüsü içeren fotoğraflar, imha edilecektir.
6- Hareketli fotoğraflar, güzel portreler, mizahi anlık çekimler, özel günleri yansıtan nadir enstantaneler yansıtan fotoğraflar öncelikle tercih edilecektir.
7- Takvimde yer alacak fotoğraflar Giller fotoğraf editörleri tarafından seçilecektir.
8- Köpekler, 365 Gün Takvimi yapraklarında sahiplerinin kaleminden tanıtılmaktadır. Bu nedenle, köpeğinizin ismi, cinsi, yaşı, kişiliği ve onlar hakkında söylemek istediklerinizi içeren, 2-3 satırlık bir yazınında fotoğrafla birlikte gönderilmesi zorunludur.
9- Köpeğinizin fotoğraf ve yazısını takvim@giller.com.tr adresine gönderirken adınız, soyadınız, yaşadığınız yer, iletişim adresiniz gönderide tam olarak belirtilmelidir.
10- Gönderilen fotoğraflar Makro Reklamcılık Limited Şirketi'nin malı haline gelir, fotoğraflar geri yollanmaz.
11- Makro Reklamcılık Limited Şirketi, farklı bir tasarım için gerektiğinde bütün Giller takvim, ajanda ve diğer tüm ürünlerde, basında, reklamda ve promosyonda karşılıksız olarak gönderilen fotoğrafları kullanabilir.
12- 30 Nisan 2010 tarihine kadar elimize ulaşan köpek fotoğraflarından, baskıya uygun bulunan Köpek fotoğraflarıyla “2011 Giller’le 365 Gün Köpek Takvimi” hazırlanacaktır. Bu tarihten sonra gelen fotoğraflar dijital ortamda saklanarak, gelecek yıllarda kullanılacaktır.
Güzel bir anı ve hediye olacağını düşündüğüm bu takvim ve ajandalardan bir sürü alacağım garanti. :)Related Posts with Thumbnails