Kong köpek oyuncaklarını duymuş muydunuz? %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle satılan bu oyuncaklardan memnun kalmadığınızda 30 gün içerisinde iade edebiliyorsunuz. 
Köpeğinizin sağlığının da düşünüldüğü bu oyuncaklar kanserojen madde içermiyor ve diş sağlığını koruyor. Ek olarak köpeklerin ay ve yaşına göre tasarlanmış, yaşa göre uygun oyuncağı almak gerekiyor.
 

Kong Oyuncakları Hakkında Bilgi:
Günümüzde ev köpekleri yemek için çalışmak zorunda değiller. Ancak doğada etlerini kazanmak için avlanmaları gerekmektedir. Aynı zamanda macera ve fiziksel aktivite demek olan avlanma güdüsü köpeklerin içgüleri arasında bulunmaya devam etmektedir. Kong'un amaçlarından biri de bu güdüyü tatmin etmektir. Bunun sonucu olarak ise aşırı havlama, ortama zarar verici çiğneme ve parçalama, aşırı yer kazma, sinirlilik gibi problemlerin üstesinden gelmektedir.

Kong Oyuncaklarının Faydaları:

  • Kong köpek terapisi; sıkıntı giderme, sinirlilik ve çeşitli diğer davranış problemleri için kullanılmaktadır. 
  • Oyuncağın ani hareketleri en oyuncak sevmez köpekte bile oyun, kovalama ve çiğneme içgülerini harekete geçirmektedir. 
  • Sonunda elde edeceğini bildiği ödüller ise hem motivasyonunu hem de onları bulmaya çalışırken zekasını arttırır
  • Köpekler kendilerine iş verilmesinden hoşlanırlar ve boş durmayı sevmezler. Kong onların çalışma zamanını arttırıcı hem fiziksel hem de mental olarak yorucu bir aktivitedir.Related Posts with Thumbnails