Jessie'nin tüylerinin normalde dökülmemesine karşın 1 hafta kadar çok dökülmesi üzerine paniklediğimden "Bu Aralar Sizin Köpeğiniz de Çok Tüy Döküyor mu?" yazımda bahsetmiştim. Aristopet'in bir ürününü aldığımı da bir diğer yazımda yazmıştım. Gelişmeleri paylaşma sözüverdiğim için hemen mevcut durumu paylaşıyorum..:)

Çok şükür ki kalıcı olmasından korktuğum tüy dökülmesi son 3-4 gündür geçmiş durumda. Tüylerimiz yine dökülmüyor. Benim saçlarım Jessie'nin tüylerinden çok dökülüyor hatta..:)

Dönem dönem köpeklerimizin yediği gıdalar da birkaç günlük bu şekilde dökülmeler yapabiliyor. Sokakta bulduklarını ya da başkalarından dilendiklerini yemeye çok meraklılar biliyorsunuz. Bu izinsiz yemeleri önlemek için köpeklerimizi gözümüzün önünden ayırmamaya çalışmak en işe yarar çözüm olabilir.

Bu akşam parka tarak götürüp dışarıda taradım oğlumu ve 3 gündür taranmamasına rağmen 1 tarak bile tüy çıkmadı. Baya da haşır huşur taradım hani..:) Maşallah oğluşumun parlak ve sağlıklı tüylerine..:)Related Posts with Thumbnails